Физички лица > Кредити

Кредити

Потрошувачки кредити

Доколку веќе сте размисливуале за нов notebook, незаборавен летен одмор, реновирање а немате доволно финасии или пак сакате повеќе финансиски средства аплицирајте за некој од потрошувачките кредити на Силк Роуд Банка!

Повеќе

Станбени кредити

Искористете ги станбените кредити на Силк Роуд Банка, за да купите нов стан/куќа, да реновирате, да затворите станбен кредит од друга банка или пак да аплицирате за проектите „Купи куќа, купи стан“ или пак „Купи куќа за млади“!

Повеќе

СТАНЕТЕ НАШ КЛИЕНТ И ИЗБЕРЕТЕ ЈА УСЛУГАТА КОЈА НАЈМНОГУ ВИ ОДГОВАРА

Пополнете ја контакт формата и наведете го вашето барање

Подесувања за колачиња

Оваа веб страница користи колачиња. На веб страницата www.silkroadbank.com.mk користиме колачиња со цел да го подобриме Вашето корисничко искуство при идната посета на веб страницата. Детални информации за начинот на кој можете да ги смените Вашите преференции за веб колачињата можете да најдете во нашиот документ Политика за приватност и Политика за колачиња.