Курсна листа

МЕНУВАЧКА КУРСНА ЛИСТА БРОЈ: 187


ВАЖИ ОД ДАТУМ: 04.10.2022


ОЗНАКА ПАРИТЕТ КУПОВЕН ПРОДАЖЕН
EUR 1 61.3000 61.8000
AUD 1 39.7938 41.6447
CAD 1 44.8852 46.9729
DKK 1 8.0951 8.4716
JPY 1 0.4255 0.4453
NOK 1 5.6978 5.9628
SEK 1 5.5360 5.7934
CHF 1 62.3317 65.2309
GBP 1 69.1398 72.3556
USD 1 60.6645 64.3080

СТАНЕТЕ НАШ КЛИЕНТ И ИЗБЕРЕТЕ ЈА УСЛУГАТА КОЈА НАЈМНОГУ ВИ ОДГОВАРА

Пополнете ја контакт формата и наведете го вашето барање

Подесувања за колачиња

Оваа веб страница користи колачиња. На веб страницата www.silkroadbank.com.mk користиме колачиња со цел да го подобриме Вашето корисничко искуство при идната посета на веб страницата. Детални информации за начинот на кој можете да ги смените Вашите преференции за веб колачињата можете да најдете во нашиот документ Политика за приватност и Политика за колачиња.