Заштедете пари со Hertz кога плаќате со вашата American Express® Card 

Со Вашата American Express картичка регистрирајте се на Hertz Gold Plus Rewards програмата и уживајте во специјалните привилегии и поволности на Hertz услугите.


Придобивки од Hertz Gold Plus Rewards:

  • Приоритетна услуга на шалтер

Дополнителни придобивки со American Express картичката:

  • 10% попуст на стандардните цени

  • Eдна повисока класа на автомобил, при изнајмување автомобил во период од 5 последователни дена или повеќе (предмет на достапност)

  • Бесплатно за дополнителен возач кој е брачен другар/партнер

Со повеќе автомобили и широк избор со над 8.500 локации низ 150 земји, Hertz е вашиот совршен партнер за патувањето што следи. Без разлика дали станува збор за бизнис или за слободно време, со Hertz и вашата Rewards Gold Card, секогаш ќе го најдете вашиот пат.За да ги искористите вашите придобивки:  • Регистрирајте се на Hertz Gold Plus Rewards програматa
  • Резервирајте директно со Hertz  • Осигурете се дека вашиот број за членство на Hertz Gold Plus Rewards е внесен при резервирањето


СТАНЕТЕ НАШ КЛИЕНТ И ИЗБЕРЕТЕ ЈА УСЛУГАТА КОЈА НАЈМНОГУ ВИ ОДГОВАРА

Пополнете ја контакт формата и наведете го вашето барање

Подесувања за колачиња

Оваа веб страница користи колачиња. На веб страницата www.silkroadbank.com.mk користиме колачиња со цел да го подобриме Вашето корисничко искуство при идната посета на веб страницата. Детални информации за начинот на кој можете да ги смените Вашите преференции за веб колачињата можете да најдете во нашиот документ Политика за приватност и Политика за колачиња.