AMEX Global Benefits

Red by Dufry

Искористете го најдоброто од вашето патување во и надвор од аеродромот. Подобните членови на American Express кредитните картички се поканети да се регистрираат со бесплатно членство во RED BY Dufry за да уживаат во попустите и наградите во сите Dufry продавници.

ПОНУДА КОЈА ВИ ЈА ДОНЕСЕ AMERICAN EXPRESS

Платформата за придобивки на American Express е дизајнирана да го подобри секојдневниот живот и да ги направи одличните искуства уште подобри. Придобивките од American Express се изградени на четири столба:


ЕКСКЛУЗИВНА ПРИДОБИВКА ЗА ПАТУВАЊЕ

Подобните членови на American Express кредитните картички се поканети да се регистрираат и да уживаат во бесплатно 6 или 12-месечно членство на Red by Dufry. Само за нови претплатници. Услови за аплицирање.*
ЧЕКОР ПО ЧЕКОР

  1. Посетете ја глобалната веб-страница на American Express (americanexpress.com/ партнерски придобивки ) и кликнете на RED BY DUFRY
  2. Изберете ја вашата земја и внесете ги првите 6 цифри од вашата American Express картичка. Ако вашата картичка е прифатена, ќе бидете пренасочени на Dufry. Најавете се или креирајте сметка на Red by Dufry.

  3. Откако ќе го завршите процесот на пријавување, можете да почнете да уживате во вашите омилени RED BY DUFRY поволности за патување користејќи го генерираниот QR-код или да ја преземете апликацијата RED BY DUFRY на вашиот уред за да уживате во целосното искуство.

  4. Правила и услови


СТАНЕТЕ НАШ КЛИЕНТ И ИЗБЕРЕТЕ ЈА УСЛУГАТА КОЈА НАЈМНОГУ ВИ ОДГОВАРА

Пополнете ја контакт формата и наведете го вашето барање

Подесувања за колачиња

Оваа веб страница користи колачиња. На веб страницата www.silkroadbank.com.mk користиме колачиња со цел да го подобриме Вашето корисничко искуство при идната посета на веб страницата. Детални информации за начинот на кој можете да ги смените Вашите преференции за веб колачињата можете да најдете во нашиот документ Политика за приватност и Политика за колачиња.