Известување за прекини во работењето со картички и електронското банкарство


Почитувани клиенти,

 

Ве известуваме дека поради редовни надградби на системот за работа со картички и електронско/мобилно банкарство можен е прекин на услугите во вторник (10.12.2019 година) во периодот помеѓу 16:30 до 18:30 часот.

 

Ви благодариме на разбирањето.

 

Со почит,

Силк Роуд Банка АД Скопје


 

СТАНЕТЕ НАШ КЛИЕНТ И ИЗБЕРЕТЕ ЈА УСЛУГАТА КОЈА НАЈМНОГУ ВИ ОДГОВАРА

Пополнете ја контакт формата и наведете го вашето барање