“Back to school” 15% поврат на средства со American ExpressПочитувани клиенти,

Како што се наближува почетокот на новата учебна година, Силк Роуд Банка и овој пат за имателите на Аmerican Express картичка подготви посебно “Back to school” изненадување.

Имено, со секоја трансакција со дебитната или кредитните картички на American Express издадени од банката, добивате 15% поврат на средствата со трансакции направени кај трговците од  „Inditex“ и „Fashion Group“ групациите, и тоа:

-        Zara                                                               - Superdry

-        Bershka                                                         - Springfield

-        Massimo Dutti                                             - Okaidi

-        Stradivarius

-        Pull&Bear

Силк Роуд Банка АД Скопје на сите првачиња и ученици им посакува успешен почеток на новата учебна 2019/20 година.СТАНЕТЕ НАШ КЛИЕНТ И ИЗБЕРЕТЕ ЈА УСЛУГАТА КОЈА НАЈМНОГУ ВИ ОДГОВАРА

Пополнете ја контакт формата и наведете го вашето барање