Снабдување со електрична енергија 2023/2024


Име на набавка – Снабдување со електрична енергија 2023/2024

Број на набавка:3/2023

Датум на објавување: 23.05.2023 / 15:00ч

Краен рок: 31.05.2023 / 12:00ч

 

ОПИС:

 Снабдување со електрична енергија – експозитури и деловни објекти

 

ЗА ПРЕВЗЕМАЊЕ НА ДОКУМЕНТАЦИЈА:

 Служба за имот, архива и набавки

Контакт лице: Гоце Трајчевски

e-mail: gtrajcevski@srb.mk

тел. +389 2 3289 481 / 071 326 854

СТАНЕТЕ НАШ КЛИЕНТ И ИЗБЕРЕТЕ ЈА УСЛУГАТА КОЈА НАЈМНОГУ ВИ ОДГОВАРА

Пополнете ја контакт формата и наведете го вашето барање

Подесувања за колачиња

Оваа веб страница користи колачиња. На веб страницата www.silkroadbank.com.mk користиме колачиња со цел да го подобриме Вашето корисничко искуство при идната посета на веб страницата. Детални информации за начинот на кој можете да ги смените Вашите преференции за веб колачињата можете да најдете во нашиот документ Политика за приватност и Политика за колачиња.