Известување за работно време на 31.12.2020 год.

Почитувани клиенти,

 

Ве известуваме дека на ден 31.12.2020 годин (четврток), експозитурите на Силк Роуд Банка ќе работат до 14:00 часот.

Исто така, ве известуваме дека 01.01.2021 година (петок) „Нова година“ е неработен ден.

На располагање ги имате услугите електронско и мобилно банкарство, како и банкоматите на Банката.


Силк Роуд Банка ви ги честита претстојните новогодишни и божиќни празници.

 

Со почит,

Силк Роуд Банка АД  Скопје

СТАНЕТЕ НАШ КЛИЕНТ И ИЗБЕРЕТЕ ЈА УСЛУГАТА КОЈА НАЈМНОГУ ВИ ОДГОВАРА

Пополнете ја контакт формата и наведете го вашето барање