Снабдување со електрична енергија 2021/2022

Име на набавка – Снабдување со електрична енергија 2021/2022

Број на набавка: 5/2021

Датум на објавување: 29.10.2021 / 09:00ч

Краен рок: 03.11.2021 / 12:00ч

 ОПИС:

Снабдување со електрична енергија – експозитури и деловни објекти

 ЗА ПРЕВЗЕМАЊЕ НА ДОКУМЕНТАЦИЈА:

 Служба за имот, архива и набавки

Контакт лице: Горан Насковски

e-mail: property@silkroadbank.com.mk

тел. +389 2 3289 466 / 076 454 127  

СТАНЕТЕ НАШ КЛИЕНТ И ИЗБЕРЕТЕ ЈА УСЛУГАТА КОЈА НАЈМНОГУ ВИ ОДГОВАРА

Пополнете ја контакт формата и наведете го вашето барање

Подесувања за колачиња

Оваа веб страница користи колачиња. На веб страницата www.silkroadbank.com.mk користиме колачиња со цел да го подобриме Вашето корисничко искуство при идната посета на веб страницата. Детални информации за начинот на кој можете да ги смените Вашите преференции за веб колачињата можете да најдете во нашиот документ Политика за приватност и Политика за колачиња.