Booking.com 

Booking.com е глобален онлајн лидер во поврзување на патниците со голем избор на неверојатни места за престој. Нудејќи повеќе од 28 милиони огласи, вклучувајќи домови, апартмани и други уникатни места за престој, Booking.com им овозможува на сите да го доживеат светот.


ПОНУДАТА ВИ ЈА ПРАВИ ДОСТАПНА AMERICAN EXPRESS

American Express платформата за придобивки е дизајнирана да го подобри секојдневниот живот и да ги направи големите искуства уште подобри:

  • Патување
  • Понуди
  • Пристап
  • Заштита

Резервирајте сега!
Резервирајте сега!


ЕКСКЛУЗИВНИ ОНЛАЈН BOOKING.COM  ПРИДОБИВКИ

До 12% поевтино на избраниот хотел преку Booking.com
Кога ќе ви биде удобно да патувате, повторно да одите на викенд некаде, може да ги истражите хотелите блиску до вашиот дом, или за вашата најпосакувана дестинација. Како што станува безбедно да се направи тоа, резервирајте го одморот од вашите соништа кој сте го посакувале цела година и извлечете максимум од вашето патување со Booking.com.

Корисниците на American Express картичките може да заштедат до 12% на букираниот хотел преку Booking.com преку Amex платформата за придобивки при користење на картичката. Услови за аплицирање.
ПРОЦЕС НА ИСПОЛНУВАЊЕ, ЧЕКОР ПО ЧЕКОР

1

Пребарај: Селектирај ја посакуваната дестинација каде што сакате да патувате и датумите на Booking.com преку единствената Amex целна страна.

2

Спореди: Најдете зделка и прегледи за да ви помогнат да го изберете најдоброто сместување и селектирајте го хотелот и видот на собата од ексклузивните Amex зделки.

3

Резервирај: По избирање на хотелот и видот на собата, потврдете го плаќањето со подобната American Express картичка и резервирајте.

4

Потврдете: По потврдувањето на вашето букирање, вие ќе добиете детали за потврдата.

5

Пријавување на вашата избрана дестинација: Имајте го со себе мејлот за потврда на резервацијата, кредитна картичка и пасош / лична карта во резервираниот хотел.

6

24/7 Поддршка: Booking.com услугата за клиентите е достапна во секое време да одговори на вашите прашања и да ви помогне.ПРАВИЛА И УСЛОВИ
Оваа понуда е направена од страна на Rocket Travel, Inc., Букинг холдинг компанија, и овозможува до 30% пониски цени на избраниот хотел резервиран преку Booking.com преку American Express платформата за придобивки. За да бидете подобен за оваа понуда вие мора да имате American Express картичка издадена од лиценцирана трета страна. Клиентите со кредитни картички издадени од American Express или од страна на нејзините подружници не се подобни за оваа понуда. За да ја откупите оваа понуда вие мора да резервирате квалификуван хотел на Booking.com користејќи ја посветената American Express платформа за придобивки и да користите подобна American Express картичка издадена од лиценцирана трета страна како платежно средство при одјавување. Соодветните хотели ќе имаат жолта линија околу нив на Booking.com страната. Попустот ќе се пресметува само на основната цена на собата. Понудата не би можела да се комбинира со други промоции и не може да се примени за претходни резервации. Понудата е променлива и може да биде различна за секое ноќевање од вашиот престој. Понудата е предмет на достапност, датуми кога нема попусти, може да се менува или да се прекине во секое време. Хотелите кои учествуваат се предмет на промена во било кое време без известување. Секоја информација што ќе ја доставите на Booking.com ќе биде подложена на политиката за приватност и услови за користење на Booking.com. Исполнувањето на понудата е одговорност само на Rocket Travel, Inc.

СТАНЕТЕ НАШ КЛИЕНТ И ИЗБЕРЕТЕ ЈА УСЛУГАТА КОЈА НАЈМНОГУ ВИ ОДГОВАРА

Пополнете ја контакт формата и наведете го вашето барање

Подесувања за колачиња

Оваа веб страница користи колачиња. На веб страницата www.silkroadbank.com.mk користиме колачиња со цел да го подобриме Вашето корисничко искуство при идната посета на веб страницата. Детални информации за начинот на кој можете да ги смените Вашите преференции за веб колачињата можете да најдете во нашиот документ Политика за приватност и Политика за колачиња.